ВАШ СУЧАСНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Квести у віртуальній реальності у самому серці Харкова
ЧОМУ ЦЕ КРУТО?
Напевно, у кожного з нас є улюблений фантастичний фільм, переглядаючи який, ви хотіли б стати його головним героєм. У віртуальній реальності ви зможете це зробити, вам просто потрібно одягнути окуляри і ви опинитеся в світі, де все можливо. Ви берете участь у перестрілках від першої особи і виживаєте в зомбі-апокаліпсисі, досліджуєте підводні глибини Світового океану та проходжуєте квести, літаєте на повітряній кулі та катаєтеся на американських гірках, відправляєтеся в будинок з привидом і граєте в бокс — ви станете героєм своєї історії.
У ЩО МОЖНА ПОГРАТИ?
Нас легко знайти: ми знаходимося в самому центрі Харкова в 3 хвилинах ходьби від станції метро Університет поруч із пам'ятником Тарасу Шевченку.
Ми пропонуємо зону очікування, де ви з компанією зможете комфортно розташуватися з їжею і напоями, взявши їх з собою або замовивши доставку.
Ми обробляємо антисептиком ігрове обладнання після кожного гравця, а також надаємо одноразові маски для обличчя, щоб ви могли відчувати себе комфортно і в цілковитій безпеці.
Локація
Сервіс
Гігієна
СУЧАСНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Святкуючи у нас, ваш день народження точно пройде незабутньо для всієї компанії, а ваші гості будуть чекати ваше свято знову.
У нас ви зіграєте в більш, ніж 30 захоплюючих ігор для всієї компанії. Ви зможете грати разом проти всіх або один проти одного, змагаючись у своїй майстерності.
У нас ви знайдете стильні фотозони для того, щоб ви не залишали PARK без контенту і могли порадувати свій Інстаграм новими публікаціями зі свого дня народження.
Пред'явивши оригінал документа з датою народження, ви отримаєте в подарунок від нас зниження вартості проведення дня народження на 10% від загального чека.
Ігри
Фотозони
Ціни
НАША ЦІННІСТЬ ВАЖЛИВІША ЗА ЦІНУ
Оренда всього залу на 1 годину
Будні дні
1200 грн
Вихідні дні
Оренда всього залу на 1 годину
1200 грн
До 4 осіб за 1 годину

До 8 осіб за 2 години

До 12 осіб за 3 години
Подарунковий сертифікат
Для однієї особи на 1 годину
300 грн
Безстроковий

Не іменний

В будь-який день
До 4 осіб за 1 годину

До 8 осіб за 2 години

До 12 осіб за 3 години
Для підтвердження броні потрібно внести передоплату в розмірі 50%.
У день народження та 7 днів після діє пропозиція -10% на загальний чек за наявності документа.
Вирішуєте, з компанією зі скількох людей ви будете, в який день і час
Пишете зручним вам способом або телефонуєте нам, щоб ми все узгодили
У парку вас зустріне наш адмін, який все розповість і покаже
Визначаєтеся
Бронюєте час
Приходите за эмоціями
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
1
2
3
ХОЧУ СВЯТКУВАТИ
Вкажіть свої дані та ми запропонуємо краще рішення по організації свята для вас.
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Потрібно вибрати одну гру або можна грати в різні?
Можна грати в різні. За 1 годину ігрового часу, в середньому, наші гості пробують 2-3 гри, так вони встигають звикнути до управління в іграх і насолодитися самим процесом. Ви бронюєте тільки ігровий час, а якими іграми ви його займете і в якій кількості - вирішувати вам.
Є командні ігри для компанії?
Так, звичайно. У нас є як одиночні ігри, так і командні ігри для компанії до 4 чоловік, де ви будете бачити і чути один одного, виконуючи загальну місію. Ви зможете грати як разом проти всіх, так і друг проти друга. Список ігор ви можете побачити в ігровому меню вище.
Скільки часу краще бронювати?
За вашим бажанням. Ви можете забронювати ігровий час від 1 години і кратно одній годині. Так як у нас в наявності 4 ігрові зони і щоб кожному гравцеві було достатньо часу на освоєння у віртуальній реальності та ігровому процесі, ми пропонуємо бронювати ігровий час в такий спосіб: для компанії до 4 осіб — від 1 години, для компанії від 5 до 8 осіб — від 2 годин, а для компанії від 9 до 12 осіб — від 3 годин. Таким чином, у кожного гравця буде хоча б 1 ігрова година, а між собою вони зможуть мінятися.
З якого віку можуть грати діти?
У нашому закладі можуть грати діти від 8 років. Це обумовлено тим, що обладнання для дитини більш молодшого віку буде занадто важким, а також на голові більш молодшої дитини не вийде надійно зафіксувати окуляри віртуальної реальності.
Чи можна дітей залишати одних в парку?
Ні, якщо дітям не виповнилося 14 років. При проведенні днів народжень ми просимо хоча б одного дорослого залишатися з нами протягом усієї броні для контролю за поведінкою дітей, бо адміністратор буде зайнятий підключенням гравців і їх супроводом по іграх. До того ж, на адміністратора не накладені виховні функції у взаємодії з дітьми.
Можна брати з собою їжу і напої?
Так. Ви можете брати з собою безалкогольні напої та їжу на свій розсуд, у нас є стіл і диван у зоні очікування, де ви зможете комфортно розташуватися. Також ви можете замовити до нас їжу з доставкою, наприклад, піцу або суші.
Чи є знижки іменинникам?
Так. У день народження і 7 днів після ми знижуємо загальну вартість броні на 10% при пред'явленні адміністратору оригіналу документа іменинника із зазначеною датою народження. Також ми приймаємо електронні документи в додатку "Дія", а ось фотографії документів, їх ксерокопії та скріни — ні.
Як я можу зробити подарунок?
Ви можете придбати у нас подарункові сертифікати. Вони безстрокові і ними може скористатися будь-яка людина, яка їх принесе. Таким чином, ви купуєте ігровий час наперед і даруєте його. Щоб їх замовити, просто зв'яжіться з нами за контактами нижче.
Чи потрібна передоплата?
Так, в розмірі 50%. Бажаючи провести у нас день народження, при бронюванні вам буде потрібно внести передоплату в розмірі половини загальної вартості. Передоплата може бути внесена як безготівковим способом, так і готівкою в парку. При скасуванні замовлення менш, ніж за добу до її початку, передоплата не повертається.
© 2020-2022 PARK
Close
Людяна служба підтримки
Ніяких автовідповідачів і роботів. Спілкування тільки з живими людьми. Спілкуємося в зручних для вас месенджерах і по телефону.
Telegram
Viber
Phone